piątek, 31 marca 2017

Suchar informatyczny #6

Suchar informatyczny na dziś:

"- Jakie są idealne wymiary kobiety informatyka?
- 1680x1050."

Komentarz dla nie-informatyków.
        W starodawnych czasach, u zarania epoki internetowej nikt nie myślał o oglądaniu filmów w internecie, wielu natomiast myślało o oglądaniu obrazków. Monitory były wtedy grubsze niż szersze, ciężkie jak diabli i miały standardową rozdzielczość 1024x768 pikseli. Zatem w takiej lub mniejszej rozdzielczości były kobiety informatyków. W jaki sposób kobiety mają rozdzielczość? - zapytacie o nieuświadomieni. Otóż częściowo wyjaśnieniem tego tajemniczego, choć powszechnego w tych starodawnych czasach zjawiska może być popularny w kręgach nieinformatycznych pogląd, iż informatyk to taka pierdoła nieżyciowa, że prawdziwej kobiety nie znajdzie nigdy. Zadowolić się zatem musi kobietą elektroniczną w formacie jpg. Zazwyczaj w rozdzielczości standardowej czyli 1024x768.
        No ale Jacek, przecież jak byk napisane w sucharze, że 1680x1050 - powiecie. I dobrze powiecie. Rozmiar 1024x768 był rozmiarem standardowym, czyli pospolitym. Znacznie lepszym, żeby nie powiedzieć idealnym rozmiarem był 1680x1050. Ale drogie to było jak cholera.

        Dziękuję państwu za uwagę. W następnym odcinku dowiemy się jak informatyk rzuca dziewczynę. I byłoby to SF niemalże, bo jak już który prawdziwą by znalazł, to nie ma takiej siły, żeby sam rzucił, ale nie zapominajmy, że dziewczyny informatyków mają nie wysokość tylko rozdzielczość.

4 komentarze:

 1. Z tego co wiem to głównie dziewczyny porzucają informatyków, a nie oni dziewczyny. I one porzucają ich wcale nie z powodu niewłaściwej rozdzielczości tegoż informatyka.
  Miłego;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Porzucają, bo to złe kobiety są. Kiedyś pisałem o licznych zaletach informatyków i żadna rozsądna kobieta nie pozbywa się takiego z domu.

   Usuń
  2. Ja mam w domu elektronika. I może zamieniłabym ten model na inny, ale nikt mi nie gwarantował, że z innym modelem będę szczęśliwsza, więc zrezygnowałam z tego projektu.
   To nie były złe kobiety Jacku, tylko mało myślące, ot co;)

   Usuń
 2. O ,to jednak czasem przecierasz tu kurze :)
  Miłej Wielkanocy i rozkosznego Dyngusa :)

  OdpowiedzUsuń